Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Atletický čtyřboj v Přerově
19.09.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 17. 9. 2014 se konal v Přerově Atletický čtyřboj, kterého se úspěšně zúčastnili žáci naší školy. Andrea Plhalová získala 2. místo v běhu na 60 m, 3. místo ve vrhu koulí a 4. místo ve skoku do výšky. Jana Chmelíková 3.místo ve skoku do dálky, 4.místo v běhu na 60 m a 6.místo v běhu na 800 m. Eva Procházková přidala 4.místo v hodu míčkem. Petra Mužíková završila úspěch družstva 1. místem ve vrhu koulí.

V kategorii starších žáků nás reprezentovali: Adam Dokoupil, Martin Všetíček, Jan Pelant, Dominik Cagaš a Karel Plášek. Z chlapců si nejlépe vedli: Adam Dokoupil, který získal 2. místo ve vrhu koulí a 3. místo ve skoku dalekém. Karel Plášek obsadil 5. místo v hodu míčkem a Dominik Cagaš 6. místo v hodu míčkem. Celkově chlapci obsadili 7. místo s počtem bodů 4585.
Dívky se dostaly na stupně vítězů, s počtem 5289 bodů obsadily celkově 3. místo. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.