Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
A JE TO TADY !!! - Postup do krajského kola ve florbalu starších dívek
21.11.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Starší žákyně ve složení Jana Chmelíková, Barbora Vaníčková, Petra Mužíková, Andrea Plhalová, Nikola Jančová, Veronika Polívková, Andrea Dokoupilová, Tereza Vlková, Klára Nováková, Eliška Frantová a Dominika Marková se v úterý v 18. 11. 2014 v Hranicích na Moravě zase posunuly dále. Po naprosto bezchybném výkonu v okrskovém kole, kdy porazily týmy GJŠ, ZŠ U TENISU, ZŠ SVISLE a ZŠ ZA MLÝNEM, korunovaly svou úspěšnou cestu soutěží.

V okresním kole v silné konkurenci základních škol ZŠ Šromotovo, ZŠ Všechovice, ZŠ U Tenisu a GJŠ opět zvítězily ve všech utkáních. Výbornou hrou, přesnou střelbou, usilovnou obranou a skvělou kombinací přihrávek postupují do krajského kola.
Moc děkujeme za nádherný a obětavý výkon a gratulujeme. A do krajského kola přejeme mnoho fyzických i psychických sil, hodně štěstí a gólů v brankách soupeřek.

Zobrazit fotky