Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
30.4.2015 - Čarodějnické rejdění na ZŠ Želatovská
04.05.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Naše škola připravila pro asi 150 dětí z mateřských školek i pro naše nejmladší žáčky tradiční akci se zaměřením ke dni, kdy se slétají a pálí čarodějnice.
Malošci se ale v naší škole neměli čeho bát – čarodějnic jsme sice měli ve škole plno, ale byli to jen naši převlečení žáci, kteří se dětem trpělivě věnovali. Předškoláčci si čarodějnici jen nakreslili, prošli čarodějnickou překážkovou dráhu, zatančili si čarodějnický taneček a odnesli si jen symbolickou čarodějnici – vyrobenou z vlny. Celé čarodějnické rejdění se krásně vyvedlo nejen díky počasí, ale hlavně díky našim maličkým hostům, kteří ve čtvrtek dováděli na školním hřišti a zahradě.

Zobrazit fotky