Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
11.11.2015 - Předplatné nejmladšího diváka , 2015-2016 Městské divadlo Zlín
22.11.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V letošním školním roce jsme zahájili třetí divadelní sezonu v divadle ve Zlíně. První představení bylo netradiční pojetí pohádky O Karkulce, v podání hostujícího divadla Polárka Brno. Jako každý rok i letos uvidíme čtyři představení. V únoru to bude Plaváček Karla Jaromíra Erbena, nastudovalo Městské divadlo Zlín, v dubnu Zahrada Jiřího Trnky, divadlo Krapet Praha a v květnu ukončíme sezonu pohádkou Boženy Němcové Čertův švagr, Divadelní společnost Julie Jurištové. Na všechna představení se všech 46 dětí i paní učitelky Slezáková a Pavlasová moc těší, protože divadlo nás baví.