Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Nadační fond V. Buriana
08.09.2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Aktuality:

Nadační příspěvek na sportovní činnost prvňáčků
22. 8. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Nadační fond Vojtěcha Buriana podpoří každého žáka prvních tříd ve školním roce 2017/2018 částkou 1.000,- Kč, pokud se od 1. 9. 2017 věnuje pravidelné a organizované sportovní činnosti, či se tomuto sportování věnovat začne. Bližší informace zde.

Nadační příspěvek na nápravná cvičení pro malé hokejisty z prvního ročníku ZŠ
21. 8. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Nadační fond Vojtěcha Buriana podpoří každého registrovaného hráče HC ZUBR, který je současně žákem první třídy na ZŠ Želatovská částkou 500,- Kč na úhradu nákladů spojených s docházkou na tzv. nápravná cvičení organizovaná hokejovým klubem. Bližší informace zde.

Trvalý odkaz