Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Aktuální jídelní lístky
24.05.2009 | Vložil: Mgr. Jaromír Školoudík Ph.D.

Oznámení ŠJ:Od 1.4.2012Od 1.3.2013 dochází ke změně cen oběda ve školní jídelně. Více informací zde.


Od 1.4.2012 jsou aktuální jídelní lístky k dispozici na webu provozovatele školní jídelny na naší škole. Více níže (v sekci Jídelní lístek si vyberete školní jídelnu Želatovská).

www.zssprerov.cz

Změna jídelníčku vyhrazena.


Projekt dietního stravování připravuje statutární město Přerov ve spolupráci se Zařízením školního stravování Přerov, Kratochvílova 30 a bude zahrnovat přípravu a rozvoz dietní stravy pro děti a žáky mateřských a základních škol na území města Přerova. Zajištění přípravy a rozvozu dietní stravy bude zahájeno 1. května 2014. Více informací si můžete přečíst zde.

Trvalý odkaz