9.B - třída se zaměřením na lední hokej

hlobilova@zs-zelatovska.cz

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR - soputěž v Hranicích 13.12.2017
13. 12. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Tři vybraní žáci naší školy - Gabriela Patalová, Jan Skopal a Šimon Kuchta, všichni žáci 9.B, se vypravili na letošní 6. ročník soutěže, Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR, kterou pořádala SPŠ Hranice, obor Aplikovaná chemie, ve spolupráci s největším chemickým podnikem v kraji - společností PRECHEZA a.s. Naši žáci se sice bohužel neumístili na žádném postupovém místě, ale i tak si vyzkoušeli na vlastní kůži několik efektních chemických experimentů v opravdových chemických laboratořích.

Čtyřlístek nepřinesl jen štěstí, ale i absolutní vítězství
30. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 30.11.2017 proběhl na OA Přerov již 9. ročník soutěže pro žáky 9. ročníků Čtyřlístek. Naši školu reprezentovali dvě družstva. Z 9.A ve složení Tomáš Uher, Marek Petráš, Matyáš Holík a Robin Adámek, z 9.B ve složení Gabriela Patalová, Jan Skopal, Šimon Kuchta a Jiřina Kate Střeláková.
Tým z 9.B vyhrál ve velké konkurenci škol přerovského okresu 2 dílčí disciplíny a v celkovém pořadí obsadil vynikajicí 1. příčku a stal se absolutním vítězem celé soutěže. Vedení školy gratuluje vítěznému týmu i druhému týmu za vynikající reprezentaci školy.

Mokrý svět - 20.11.2017 9.B
27. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Také deváté třídy zavítaly na stanici BIOS, kde je čekalo bližší seznámení s různými typy vod a s jejich obyvateli. A aby to bylo stylové, cestou zpátky do školy provázela v pondělí 20. listopadu třídu 9.B dešťová přeháňka.
Vlasta Hlobilová

Už nám bude/je patnáct … 9.B
27. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

... a tak není od věci dozvědět se pár zásadních informací o tom, co můžu a co ne. Co je z právního hlediska ještě přestupek a co už je trestný čin. A tak nám škola domluvila malou lekci z úst těch nejpovolanějších – od pracovníků Městské policie.
Za žáky 9.B Vlasta Hlobilová

Materiály pro výuku IVT
29. 9. 2016 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Materiály pro výuku IVT - Hardware - naleznete zde.