Mgr. Zuzana Fárková

farkova@zs-zelatovska.cz

Čtyřlístek nepřinesl jen štěstí, ale i absolutní vítězství
30. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 30.11.2017 proběhl na OA Přerov již 9. ročník soutěže pro žáky 9. ročníků Čtyřlístek. Naši školu reprezentovali dvě družstva. Z 9.A ve složení Tomáš Uher, Marek Petráš, Matyáš Holík a Robin Adámek, z 9.B ve složení Gabriela Patalová, Jan Skopal, Šimon Kuchta a Jiřina Kate Střeláková.
Tým z 9.B vyhrál ve velké konkurenci škol přerovského okresu 2 dílčí disciplíny a v celkovém pořadí obsadil vynikajicí 1. příčku a stal se absolutním vítězem celé soutěže. Vedení školy gratuluje vítěznému týmu i druhému týmu za vynikající reprezentaci školy.

Protidrogový vlak v Přerově 10.11. 2017
10. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V pátek 10. listopadu 2017 dorazil i do Přerova známý a kontroverzní protidrogový vlak. Díky finanční záštitě města Přerova žáci našich 9. tříd tuto akci mohli navštívit a prožít 90 minutový zážitkový pogram. Formou příběhu se seznamovali s informacemi, které měly za cíl ovlivnit jejich postoje a jednání v oblasti rizikového chování. Na konci odcházeli naši deváťáci se smíšenými pocity, jistě to v nich ale něco zanechalo.

Materiály pro výuku IVT
29. 9. 2016 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Materiály pro výuku IVT - Hardware - naleznete zde.