03.04.2018

kocarova@zs-zelatovska.cz

Návštěva zábavně-sportovního centra Bruno Family Park v Brně - 6. třídy a 7.B
5. 4. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Den před velikonoční svátky si žáci 6.A, 6.B a 7.B zpříjemnili návštěvou zábavně-sportovního centra Bruno Family Park v Brně, kde si všichni užili spousty zábavy a vyzkoušeli všechny dostupné aktivity.

Úkoly do INFORMATIKY - Druhé pololetí 7.B
5. 4. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Vážení žáci, níže naleznete sérii 4 úkolů, které musíte na známku vypracovat do předmětu INFORMATIKA v 7. třídě - druhé pololetí.
Úkoly číslo 1. až 3. mi dle zadání a pokynů vypracujte v programu MS EXCEL.
Úkoly vypracovat do pondělí 30.4.2018. Vypracované úkoly přinést na flash disku vyučujícímu P. Opatrnému do kabinetu, nebo zaslat emailem - opatrny@zs-zelatovska.cz.

Úkol č. 1 - Vyhodnocení matematické olympiády zde. Dle předlohy vypracujte obdobnou tabulku a graf v MS EXCEL. Tabulka bude mít ohraničení a hodnota CELKEM bude zadána za pomoci vzorce.
Úkol č. 2 - Turismus zde. Dle předlohy vypracujte obdobnou tabulku a graf v MS EXCEL. Tabulka bude mít ohraničení a graf vložíte přes záložku VLOŽENÍ / Grafy / Sloupcový /.
Úkol č. 3 - Teploty zde. Dle předlohy vypracujte obdobnou tabulku a graf v MS EXCEL. Tabulka bude mít ohraničení a graf vložíte přes záložku VLOŽENÍ / Grafy / Spojnicový /.

Soví den - 7.B
12. 3. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Také žáci 7.B se dočkali a vyrazili na Ornitologickou stanici za sovami. V malém sále si prohlédli vycpané jedince nejen našich sov, ale i druhů, které k nám jen občas zalétají. Vyprávění o životě sov bylo proloženo i ukázkami hlasů těchto opeřenců a také Marian-sova ulovil Ondru-myš. Pak už nás čekal jeden z obyvatel stanice – kalous pustovka, který nemá bohužel jedno křídlo, takže musí žít v péči člověka. Ti odvážnější si ho mohli i pohladit.
V. Hlobilová

Přednáška v angličtině o Austrálii pro 7. třídy
27. 2. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 27. února se žáci našich sedmých třídy v rámci vyučování zúčastnili přednášky zkušeného cestovatele a učitele Mgr. Karla Kocůrka, která byla vedena v angličtině a zaměřena na Austrálii. Téma bylo zajímavě podané a jazyková bariéra ne tak velká, jak se zdálo.

Dolní Vítkovice a Svět Techniky Ostrava - 22.11.2017
24. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ve středu 22.11.2017 se naši sedmáci spolu s vybranými deváťáky naší školy vypravili za poznáním vědy, techniky a výroby železa do Ostravy. Po krátké ranní úvodní zastávce v OC Nová Karolina se všichni mohli ponořit do prostředí výroby železa, koksu a jejich zpracování v areálu Dolních Vítkovic. Že se jednalo i o adrenalinový zážitkem, by mnozí, včetně učitelů, mohli vyprávět při sestupu z Bolt Tower. Odpolední část si naši žáci užili v nedalekém Světě Techniky, kdy kromě technických a přírodovědných zajímavostí, mohli také zažít 3D kinoprojekci a na vlastní kůži zakusit několik efektních chemických experimentů.

Naši plazi - 7.B
16. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Že jsou hadi slizcí? S tím už si na naše sedmáky nepřijdete. V pondělí 13. 11. se žáci 7.B vydali na BIOS, kde jim pan Růžička nejprve představil všech 11 druhů plazů České republiky. V závěru programu je vzal i k teráriím, kde někteří překonali sami sebe a troufli si na hada sáhnout.
Vlasta Hlobilová

Materiály pro výuku IVT
29. 9. 2016 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Materiály pro výuku IVT - Hardware - naleznete zde.

Úkoly do Informatiky - 7.B - První pololetí
10. 9. 2016 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Úkoly do předmětu Informatika naleznete zde. Úkoly prosím vypracovat do 20.11.2017.

Materiály do výuky ICT 7. třídy
2. 9. 2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Zde budou postupně vkládány výukové materiály do výuky ICT

Pro zobrazení nahraných výukových materiálů je nutné rozkliknout "Trvalý odkaz".

Poslední aktualizace 14.9.2017.