PhDr. Pavel Opatrný

opatrny@zs-zelatovska.cz

Naši plazi - 7.A
16. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Že jsou hadi slizcí? S tím už si na naše sedmáky nepřijdete. Ve středu 15. 11. se žáci 7.A vydali na BIOS, kde jim pan Růžička nejprve představil všech 11 druhů plazů České republiky. V závěru programu je vzal i k teráriím, kde někteří překonali sami sebe a troufli si na hada sáhnout.
Vlasta Hlobilová

Zdravé zuby 3.11.2017
3. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

I v tomto školním roce k nám na druhý stupeň (do 6. a 7. tříd) opět zavítaly budoucí zubařky a žákům představily základy správného čištění zubů, stejně jako i ostatních pravidel dentální hygieny.

Návštěva a pomoc v Útulku pro zatoulaná zvířata 12.10.2017 - 72. hodin
12. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 12. října 2017 jsme se vypravili v rámci projektu 72 hodin (3 dny dobrovolnických aktivit) pomoci do místního Útulku pro zatoulaná zvířata v Přerově. Pejskům a kočičkám jsme přinesli něco na zub, pomohli jsme jich několik vyvenčit a také jsme jim pěkně vyčistili kotce. Pomoc se všem líbila a za celou 7.A mohu říci, že jsme rádi pomohli a snad i v budoucnu budeme pomáhat i dále.

Materiály pro výuku IVT
29. 9. 2016 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Materiály pro výuku IVT - Hardware - naleznete zde.

Materiály do výuky ICT 7. třídy
2. 9. 2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Zde budou postupně vkládány výukové materiály do výuky ICT

Pro zobrazení nahraných výukových materiálů je nutné rozkliknout "Trvalý odkaz".

Poslední aktualizace 14.9.2017.