6.B - třída se zaměřením na lední hokej

hlobilova@zs-zelatovska.cz

Společenský hmyz - 6.B
10. 10. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dnešní výuku (10. 10.) si kluci z 6. B zpestřili návštěvou stanice Ornis. Čekala je nejen zajímavá výstava o společenském hmyzu, ale i různé aktivity, pomocí kterých se s těmito živočichy blíže seznámili. Malým bonusem byla i ochutnávka čerstvého medu přímo z plástve. A co kluky zaujalo nejvíc? Určitě brýle, pomocí kterých mohli vidět jako včela, a také živí hmyzáci prapodivných tvarů.
Vlasta Hlobilová

Slavný lovec Pampalini by koukal!
5. 10. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dobré boty, teplé oblečení, výborný zrak, trpělivost a rychlé reakce potřebovali kluci ze 6.B ve čtvrtek 4. 10. Ve venkovním areálu stanice Bios je čekal program „Život v půdě“. Po krátkém úvodu ve venkovní učebně se vydali ve skupinkách do terénu, kde sami odlovili tzv. breberky. A že jich bylo  - žížaly, pavouci, ruměnice, brouci, mravenci, svinky, svinule, stonožky, mnohonožky, škvoři, …

Hurá za školu!
24. 9. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Trochu netradiční školní den prožili naši šesťáci v pátek 21. září. Nejprve se rozdělili (pod bedlivým dohledem třídních učitelek) do soutěžních týmů a vyrazili na výstavu hub, kde je čekaly první úkoly.
A protože počasí bylo eňo něňo, nic nám nebránilo v přesunu na Lagunu. Tady, po potřebném občerstvení, se všechny týmy (často s nevšedními názvy) nejprve popasovaly s kvízem, který obsahoval otázky ke 100. výročí vzniku Československé republiky. Pak už nic nebránilo ve sportovním vyžití. Na úplný závěr paní učitelka Čecháková vyhlásila a odměnila vítěze. A kdo vyhrál? Tým Slepice? Nebo Tři a půl mrkve? Či Pigini? No přece všichni, kdo dokázali spolupracovat ve svých týmech!

Materiály do výuky ICT 6. třídy
10. 2. 2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Zde budou postupně vkládány výukové materiály do výuky ICT

Pro zobrazení nahraných výukových materiálů je nutné rozkliknout "Trvalý odkaz".

Poslední aktualizace 14.9.2017