Mgr. Denisa Čecháková

cechakova@zs-zelatovska.cz

Společenský hmyz - 6.A
18. 10. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ani třída 6.A si nenechala ujít výstavu o společenském hmyzu na stanici Ornis. Paní lektorku mile překvapili schopností spolupráce a ocenila i jejich vědomosti o hmyzích potvůrkách. Závěr akce se také vydařil – kdo z vás by nechtěl ochutnat čerstvý med z plástve nebo se přestrojit za velkého hmyzáka?

Na lovu havěti - 6.A
9. 10. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ááááááááá, chyť tooooo!  Ježišmarjáááááá, pavouk! Uííííííííííí ono to leze! A další podobné výkřiky a jeky bylo slyšet v úterý 9. 10. v areálu stanice Bios. To žáci (a hlavně žákyně) dávali hlasitě najevo své úspěchy  a lovecké štěstí během programu „Život v půdě“. Počasí bylo báječné, takže různých zástupců členovců i kroužkovců byla spousta. Na závěr si všichni úlovky prohlédli a vypustili zpátky do přírody.

Hurá za školu!
24. 9. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Trochu netradiční školní den prožili naši šesťáci v pátek 21. září. Nejprve se rozdělili (pod bedlivým dohledem třídních učitelek) do soutěžních týmů a vyrazili na výstavu hub, kde je čekaly první úkoly.
A protože počasí bylo eňo něňo, nic nám nebránilo v přesunu na Lagunu. Tady, po potřebném občerstvení, se všechny týmy (často s nevšedními názvy) nejprve popasovaly s kvízem, který obsahoval otázky ke 100. výročí vzniku Československé republiky. Pak už nic nebránilo ve sportovním vyžití. Na úplný závěr paní učitelka Čecháková vyhlásila a odměnila vítěze. A kdo vyhrál? Tým Slepice? Nebo Tři a půl mrkve? Či Pigini? No přece všichni, kdo dokázali spolupracovat ve svých týmech!

Materiály do výuky ICT 6. třídy
10. 2. 2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Zde budou postupně vkládány výukové materiály do výuky ICT

Pro zobrazení nahraných výukových materiálů je nutné rozkliknout "Trvalý odkaz".

Poslední aktualizace 14.9.2017