Mgr. Alena Ptáčková

ptackova@zs-zelatovska.cz

Adaptační výlet 6.A a 6.B - ZOO Olomouc
20. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ve čtvrtek 19.10. se žáci 6.A a 6.B zúčastnili adaptačního výletu do ZOO v Olomouci. Žáci byli v zoo rozděleni do menších skupinek, ve kterých společně plnili úkoly týkající se zvířat v zoo. Cílem výletu bylo vzájemné poznávání a sbližování obou tříd.

72 hodin - 6.A+6.B
16. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V pátek 13. října se žáci 6.A a 6.B zapojili do projektu „72 hodin“. Žáci započali tuto dobrovolnickou akci úklidem odpadků v parku Michalov. Poté navštívili Střední zemědělskou školu v Přerově, kde je čekala prohlídka školní farmy. Součástí prohlídky bylo krmení koní a domácích zvířat tvrdým pečivem a jablky, které žáci zvířatům sami přinesli. Akce byla zakončena na laguně opět sběrem odpadků a zavěšením ručně vyrobených krmítek pro ptáčky.

Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva - 6.A
16. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V pondělí 16. října se žáci šestých ročníků zúčastnili preventivního programu „Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva“ v Středisku volného času ATLAS v Přerově. Žáci získali nové poznatky z požární prevence v přírodě a poskytnutí první pomoci při popáleninách a intoxikaci kouřem.

Lovu zdar! - 6.A
13. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Středa 11. a čtvrtek 12. října proměnil naše šesťáky v lovce. Vydali se totiž na Bios, kde je čekal program „Život v půdě“. Nejprve si něco málo zopakovali v učebně, zdolali zákeřný kvíz a pak už hurá do terénu na lov havěti. A že jí přes pokročilý podzim bylo. Misky se za chvíli zaplnily žížalami, pavouky, stonožkami, mnohonožkami, škvory, mravenci, ruměnicemi, …
Vlasta Hlobilová

Materiály pro výuku IVT
29. 9. 2016 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Materiály pro výuku IVT - Hardware - naleznete zde.

Materiály do výuky ICT 6. třídy
10. 2. 2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Zde budou postupně vkládány výukové materiály do výuky ICT

Pro zobrazení nahraných výukových materiálů je nutné rozkliknout "Trvalý odkaz".

Poslední aktualizace 14.9.2017