5.B - třída se zaměřením na lední hokej

Mgr. Barbora Zapletalova

Další úspěch ve florbalu 5.B
18. 12. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ve čtvrtek 14. 12. 2017 proběhlo krajské finále v rámci projektu ČEPS cup pro žáky 1. stupně ZŠ. Naši chlapci ve své skupině porazili družstvo Za mlýnem, Bělé, Palackého Prostějov. V posledním zápase bohužel podlehli klukům z Uničova těsně 4 : 5. V boji o bronzové medaile už nezaváhali a porazili Libinu 5 : 1. Školu reprezentovali: ŠTĚPÁN PŘESLIČKA, FILIP KOUDELA (byl vyhlášen do ALL STARS týmu), TOMÁŠ NEDBAL, ŠIMON MATYÁŠ, JIŘÍ ZAVADIL, ADAM DANIŠ, JAKUB TRNKA, MATYÁŠ HERMÉLY, ALEŠ ROZEHNAL, DANIEL ŠINDLER, ROBIN ŠEJBA, MAREK MOZR.

5.A a 5.B v Městském divadle Olomouc 25.10.2017
31. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Povídání o Karlu IV. jsme si doplnili slavným muzikálem Noc na Karlštejně. Spousta herců, krásné kostýmy, hezká výprava, orchestr, který hrál známé písničky. Byl to pěkný zážitek.

Materiály do výuky ICT 5. třídy
2. 9. 2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Zde budou postupně vkládány výukové materiály do výuky ICT

Pro zobrazení nahraných výukových materiálů je nutné rozkliknout "Trvalý odkaz".

Poslední aktualizace 14.9.2017.