Mgr. Jarmila Pavlasová

pavlasova@zs-zelatovska.cz

Kreslení s panem Dostálem 5.A
18. 1. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

KRESLENÍ S PANEM DOSTÁLEM: Letošní kreslení bylo pro některé obtížnější. Pan Dostál si pro nás připravil kresbu portrétu a postavy. Poslední obrázek- vyjádření nálady v obličeji, jsme už zvládli všichni.

Předvánoční období 5.A
18. 1. 2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

PŘEDVÁNOČNÍ OBDOBÍ: Školní jarmark se povedl. Někteří účinkovali, druzí pomáhali ve vánoční dílničce a další prodávali výrobky. Z výtěžku zaplatíme kino a další akce naší třídy.
Čekání na Vánoce jsme si zkrátili návštěvou kina a super oslavou Vánoc a silvestra v naší třídě.

5.A a 5.B v Městském divadle Olomouc 25.10.2017
31. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Povídání o Karlu IV. jsme si doplnili slavným muzikálem Noc na Karlštejně. Spousta herců, krásné kostýmy, hezká výprava, orchestr, který hrál známé písničky. Byl to pěkný zážitek.

Loutkové divadlo pro prvňáčky
30. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

20.10.2017: 5.A udělala prvňáčkům radost. Zahrála jim loutkové divadlo. Byly to klasické pohádky a také ty, co si páťáci vymysleli.

Materiály do výuky ICT 5. třídy
2. 9. 2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Zde budou postupně vkládány výukové materiály do výuky ICT

Pro zobrazení nahraných výukových materiálů je nutné rozkliknout "Trvalý odkaz".

Poslední aktualizace 14.9.2017.