Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
2.A
24.05.2009 | Vložil: Mgr. Jaromír Školoudík Ph.D.

Třídní učitelka:

Mgr. Petra Hradilová

Kontakt:

hradillova@zs-zelatovska.cz

Aktuality:

Vánoční den 2.A
22. 12. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dnes aktovky zůstaly doma a my přišli do školy v bílém. Přinesli jsme si cukroví a hry. Pracovali jsme ve skupinách, ve kterých jsme tvořili obrázky vztahující se k Vánocům. Čekala nás ochutnávka cukroví, děvčata házela papučí, rozkrojili jsme jablíčko, pouštěli jsme lodičky. Nejkrásnější bylo zpívání koled u stromečku a nadělování dárků. Na závěr jsme si popřáli krásné Vánoce, hodně zdraví a štěstí v novém roce. Třídu jsme pěkně uklidili a spokojeni jsme odcházeli domů.

Zobrazit fotky
Koncert Hudebního divadla z Hradce Králové
21. 12. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ve středu 20. prosince navštívili prvňáčci a druháci koncert Hudebního divadla z Hradce Králové v kině Hvězda. Zazpívali si koledy, vánoční písničky, poslechli si vánoční příběh z Betlému.
Představení se nám líbilo.

Zobrazit fotky
Den s Mikulášem, anděly a čertíky 2.A
6. 12. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Na dnešní den jsme se všichni těšili a řádně připravili. Vyučování jsme strávili v roli Mikuláše, andělů a čertíků. Při tanci jsme si zazpívali tématické písničky a zarecitovali básničky. Čekalo nás luštění křížovek a pekelné počítání. Bavila nás práce ve skupinách. Přečetli jsme si pohádku o Mikulášovi, zapózovali fotografce a s odměnou jsme odcházeli spokojeně domů.

Zobrazit fotky
Den se sv. Martinem 2.A
14. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V pátek jsme přišli do školy v bílém oblečení. Důvod byl jasný - svátek sv. Martina. Na úvod jsme si zazpívali písničku, poslechli si legendu a vrhli se na skupinové práce. Skládali jsme rozstříhané obrázky a pranostiky. Tvořili jsme koníky v geometrii a pracovních činnostech. Na závěr jsme popřáli našim Martinům vše nejlepší.

Zobrazit fotky
Dentální hygiena 2.A
14. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dnes jsme si měli do školy přinést kartáček na zuby, abychom si připomněli, jak si správně čistit zuby.

Zobrazit fotky
Bezpečné chování 2.A
7. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Tak znělo téma dnešního setkání s Městskou Policií v Přerově.
V pracovním sešitě jsme si zopakovali nejdůležitější pravidla bezpečného přecházení přes silnici, dopravní značky a telefonní čísla. A už teď se těšíme na další besedu.

Zobrazit fotky
Halloweenský anglický jazyk 2.A
25. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dnešní hodinu angličtiny nám zpestřila nevídaná návštěva - čarodějnice Witch a její věrní přátelé Spider, bat, vampire ,... Witch si pro nás připravila několik her, písničku i malování. V závěru hodiny jsme obdrželi sladkou odměnu od Drákuly. Hodina nás velice bavila. Škoda, že tak rychle utekla.

Zobrazit fotky

Trvalý odkaz