Mgr. Petra Hradilová

hradillova@zs-zelatovska.cz

Den se sv. Martinem 2.A
14. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V pátek jsme přišli do školy v bílém oblečení. Důvod byl jasný - svátek sv. Martina. Na úvod jsme si zazpívali písničku, poslechli si legendu a vrhli se na skupinové práce. Skládali jsme rozstříhané obrázky a pranostiky. Tvořili jsme koníky v geometrii a pracovních činnostech. Na závěr jsme popřáli našim Martinům vše nejlepší.

Dentální hygiena 2.A
14. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dnes jsme si měli do školy přinést kartáček na zuby, abychom si připomněli, jak si správně čistit zuby.

Bezpečné chování 2.A
7. 11. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Tak znělo téma dnešního setkání s Městskou Policií v Přerově.
V pracovním sešitě jsme si zopakovali nejdůležitější pravidla bezpečného přecházení přes silnici, dopravní značky a telefonní čísla. A už teď se těšíme na další besedu.

Halloweenský anglický jazyk 2.A
25. 10. 2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dnešní hodinu angličtiny nám zpestřila nevídaná návštěva - čarodějnice Witch a její věrní přátelé Spider, bat, vampire ,... Witch si pro nás připravila několik her, písničku i malování. V závěru hodiny jsme obdrželi sladkou odměnu od Drákuly. Hodina nás velice bavila. Škoda, že tak rychle utekla.